• امروز پنج شنبه یازدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مربیان طرح حفظ قرآن در کردستان ساماندهی می‌شوند

مربیان طرح حفظ قرآن در کردستان ساماندهی می‌شوند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از ساماندهی مربیان طرح حفظ قرآن اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: در این راستا ۵۷ مربی طرح حفظ قرآن کردستانی ساماندهی می‌شوند.

 دوشنبه 10 آبان 1400   27  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وا مور خیریه کردستان به نقل از ایکنا ، حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: پروژه ساماندهی مربیان طرح حفظ در سال جدید به همت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به منظور ارتقای سطح و استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده بخش قرآن در سطح کشور اجرا خواهد شد.
وی از ساماندهی مربیان طرح حفظ قرآن اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان همزمان با سراسر کشور خبر داد و افزود: در این راستا ۵۷ مربی طرح حفظ قرآن کردستانی ساماندهی خواهند شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: از این تعداد مربی حفظ قرآن شرکت‌کننده در این طرح ۱۲ نفر نفر آقا و ۴۵ نفر بانو هستند که با برگزاری کلاس‌های مختلف در راستای ارتقای فرهنگ قرآنی در جامعه گام بر می‌دارند.
وی با اشاره به برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن در سال‌های گذشته در استان ادامه داد: این مربیان قرآن بعد از گذرندان دوره و کسب گواهینامه آموزشی با اداره اوقاف و امور خیریه استان همکاری داشته‌اند.
حجت‌الاسلام کاروند بیان کرد: تمام مربیان طرح حفظ قرآن اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان باید ابتدا ثبت‌نام خود را در سامانه https//:my.oghaf.ir به ثبت برسانند.
وی افزود: در راستای اجرای این طرح برای مریبان قرآن شرکت‌کننده دوره‌های تکمیلی آموزشی برگزار می‌شود و مربیان قرآن آموزش دیده این طرح به ‌کارگیری خواهند شد.
مدیرکل اوقاف استان کردستان با اشاره به اینکه برون سپاری امور اوقاف به بخش خصوصی اولویت سازمان اوقاف و امور خیریه در سال جاری بوده است، یادآور شد: در این راستا  از ظرفیت مربیان قرآن دارای مدرک تخصصی در آینده بهره‌گیری خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار