• امروز پنج شنبه یازدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

واگذاری اداره موقوفات به امناء موجب احیاء موقوفات خواهد شد

واگذاری اداره موقوفات به امناء موجب احیاء موقوفات خواهد شد

مدیرکل اداره امناء و متولیان سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: کاهش تصدی گری و و اگذاری اداره موقوفات به امناء، راهبرد و مشی اصلی سازمان اوقاف در دوره جدید است.

 سه شنبه 20 مهر 1400   36  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کردستان،مدیرکل ادار ه امناء و متولیان سازمان اوقاف در نشست مشترک با امناء موقوفات استان کردستان گفت: کاهش تصدی گری و واگذاری
اداره امور موقوفات فاقد امین و یا اشتراک التولیه توسط امناء خط مشی و راهبرداصلی سازمان اوقاف در دوره جدید است.
محمد علی رمضانی افزود: این رویکرد با هدف سامان دهی و افزایش بهره وری موقوفات توسط ریاست محترم سازمان در دستور کار قرارگرفته است.
وی کاهش تصدی گری و چابک سازی را مهم ترین چشم انداز در بکارگیری امناء موقوفات دانست و خاطرنشان کرد: اصل بر این است که هر دستگاهی درقالب نظام اداره کشور محدودشود و لازم است دامنه تصدی گری باز تر گردد و سیاست نصب امین نیز در سازمان اوقاف به همین منظور بوده است.
مدیرکل اداره امناء و متولیان سازمان اوقاف بیان داشت: مستند اداره موقوفات توسط امین، ماده ۵ قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف است و کارگروه اجرایی طرح در استان ها به ریاست مدیرکل اوقاف و دبیری معاون مدیریت منابع و
پشتیبانی استان تشکیل شده است رمضانی ابراز امیدوار کرد با واگذاری اداره موقوفات به امناء زمینه  احیاء ،سرمایه گذاری و ارتقاء  حداکثری موقوفات و وصول مطالبات ایجاد شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار