• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

چهار محفل انس با قرآن در کردستان برگزار شد

چهار محفل انس با قرآن در کردستان برگزار شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در راستای اجرای طرح ضیافت الهی از برگزاری چهار محفل انس با قرآن با حضور قاسم مقدمی، از اساتید بین‌المللی قرآن در بقعه امامزاده پیرمحمد(ع) به صورت مجازی خبر داد.

 یک شنبه 5 اردیبهشت 1400   43  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان  به نقل زا ایکنا،حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی چهار محفل انس با قرآن با حضور قاسم مقدمی، از قاریان بین‌المللی کشور در بقعه امامزاده پیرمحمد(ع) سنندج برگزار شد.
وی افزود: در راستای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا این محافل قرآنی در امامزاده پیرمحمد سنندج ضبط شده و طی چهار شب برای مردم قرآن دوست استان از شبکه کردستان پخش خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: این محافل قرآنی به همت  اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کردستان و صدا و سیمای مرکز کردستان برگزار شد و از امشب، پنجم اردیبهشت‌ماه در برنامه افطاری ویژه ماه رمضان پخش می‌شود.
وی افزود: تلاوت‌های پربار و معنوی استاد حاج قاسم مقدمی، به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر مردم استان بر روی سایت خبرگزاری ایکنای کردستان قرار گرفته و در فضای مجازی نیز منتشر خواهد شد.
حجت‌الاسلام کاروند یادآور شد: این محافل قرآنی با هدف ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی، بهره‌مندی مردم از تلاوت‌های اساتید برجسته بین‌المللی و بهره‌مندی مردم از فضایل تلاوت قرآن برگزار شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار