• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ستاد چهل‌و‌چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کردستان تشکیل شد

ستاد چهل‌و‌چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کردستان تشکیل شد

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان از تشکیل ستاد چهل‌وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کردستان از اول اردیبهشت‌ماه جاری خبر داد و گفت: ثبت‌نام در این دوره از مسابقات قرآنی از ۱۳ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

 شنبه 4 اردیبهشت 1400   48  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، به نقل از ایکنا خلیل همتی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان، از تشکیل ستاد چهل‌وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن در کردستان از اول اردیبهشت‌ماه جاری خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام در این دوره از مسابقات قرآنی از ۱۳ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات قرآنی در مرحله شهرستانی، استانی، ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود، افزود: زمان ثبت‌نام در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات قرآنی از ۱۳ اردیبهشت‌ماه تا ۱۳ خردادماه جاری بوده است که زمان ثبت‌نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: شرط شرکت کردن در این دوره از مسابقات قرآنی داشتن حداقل سن ۱۸ سال است و متولدین ۱۸ خردادماه ۱۳۸۲ به بالا می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
وی با اعلام اینکه این دوره از مسابقات قرآنی به صورت متمرکز در سه شهرستان سنندج، بانه و قروه برگزار می‌شود، ادامه داد: اگر تعداد شرکت‌کنندگان شهرستان‌‌های مریوان و سروآباد به حد نصاب برسد، امکان برگزاری این دوره از مسابقات در شهرستان مریوان نیز وجود دارد.
همتی افزود: این دوره از مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل، تفسیر عمومی قرآن، همسرایی و همخوانی قرآن، اذان و دعاخوانی برگزار می‌شود.
وی در پایان یادآور شد: شرکت‌کنندگان در چهل‌و‌چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن باید به آدرس www.quraniran.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار