• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رزمایش ضیافت همدلی در کردستان برگزار می‌شود

رزمایش ضیافت همدلی در کردستان برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام کاروند گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان رزمایش ضیافت همدلی در برخی شهرهای استان کردستان برگزار می‌شود.

 سه شنبه 31 فروردین 1400   32  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان حجت‌الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان  در کردستان اظهار کرد: رزمایش ضیافت همدلی به همت اداره اوقاف و به مناسبت ماه مبارک رمضان به منظور کمک به نیازمندان در استان برگزار  می‌شود.
وی افزود: از زمان شیوع کرونا تاکنون بیش از 30 هزار سبد کالای معیشتی و بهداشتی بین اقشار مختلف جامعه توزیع شده است.
وی اضافه کرد: علاوه بر این سبدهای کالای حمایتی خدمات دیگری به نیازمندان و افراد آسیب‌پذیر از کرونا از سوی توقاف و امور خیریه استان ارائه شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان خاطر نشان کرد: راه‌اندازی کارگاه‌های حمایتی، راه‌اندازی کارگاه‌های خیاطی از محل موقوفات بانه، سنندج و قروه برای خانواده‌های محروم به ویژه ایجاد اشتغال برای سرپرستان خانوارها از دیگر خدمات ارائه شده به نیازمندان است.
حجت‌الاسلام کاروند بیان کرد: طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان از 25 فروردین امسال آغاز شده و تا 24 اردیبهشت ادامه دارد که براساس اجرای این طرح فضاسازی و تبلیغات محیطی و ضدعفونی کردن بقاع متبرکه انجام شده است.
وی بیان کرد: بدلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مساجد و بقاع متبرکه اداره اوقاف بیشتر برنامه‌های خود را در فضای مجازی و یا در قالب کمک به نیازمندان انجام می‌دهد.
وی به فعالیت‌های قرآنی و معنوی این اداره‌کل پرداخت و گفت: با همکاری صدا و سیمای مرکز کردستان برنامه‌هایی ضبط و تولید و از ظرفیت مفسرین و سخنرانان در تبیین سبک زندگی اسلامی  استفاده خواهد شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیربه کردستان اعلام کرد: اجرای دو مسابقه قرآنی با عنوان «نقاشی سوره قدر» و «اثرگذارترین آیه در زندگی شخصی» نیز در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود که به برگزیدگان جوایز اهدا می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار