• امروز سه شنبه سی و یکم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راه‌یابی ۱۱ نفر کردستانی به مرحله دوم آزمون ارتقای سطح داوران مسابقات قرآنی

راه‌یابی ۱۱ نفر کردستانی به مرحله دوم آزمون ارتقای سطح داوران مسابقات قرآنی

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان از راه‌یابی ۱۱ نفر کردستانی به مرحله دوم آزمون ارتقای سطح داوران مسابقات قرآنی خبر داد.

 پنج شنبه 19 فروردین 1400   30  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، به نقل از ایکنا خلیل همتی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: فراخوان ثبت‌نام طرح ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآنی از ۲۴ دی تا ۲۴ بهمن‌ماه اعلام شد که ۶۴ نفر از داوران کردستانی در این طرح ثبت‌نام کردند.
وی با اشاره به اینکه ۶۲ نفر از داوران کردستانی در این دوره شرکت کردند، افزود: آزمون ارتقای سطح داوران مسابقات قرآن به صورت آنلاین و همزمان با سراسر کشور ۲۴ اسفندماه برگزار شد.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: از تعداد شرکت‌کنندگان طرح ارتقای سطح داوران مسابقات قرآنی ۱۱ نفر موفق به طی مرحله اول آزمون شدند و جواز شرکت در مرحله دوم را دریافت کردند.
وی با اعلام اینکه این طرح در سه مرحله شامل آزمون کتبی، مصاحبه حضوری(شفاهی) و داوری شبیه‌سازی شده برای شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد، ادامه داد: داوران قرآنی بعد از شرکت در این دوره در قالب شهرستانی، استانی و کشوری سطح‌بندی خواهند شد.
همتی به برگزاری این طرح در رشته‌های صوت و لحن، تجوید، حسن حفظ و وقف و ابتدا اشاره و بیان کرد: در راستای اجرای این طرح در مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان از حضور داوران دارای مدرک طرح ساماندهی داوران بهره‌مند خواهد شد.
وی در پایان یادآور شد: در این طرح سقفی برای اعطای مدرک در نظر گرفته نشده است و هر کسی بتواند حد نصاب امتیاز لازم را دریافت کند، مدرک داوری مسابقات قرآن را دریافت خواهد کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار