• امروز پنج شنبه یازدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مراسم جزء‌خوانی و جمع‌خوانی قرآن در مسجد جامع سنندج

برگزاری مراسم جزء‌خوانی و جمع‌خوانی قرآن در مسجد جامع سنندج

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان از برگزاری مراسم جزء‌خوانی و جمع‌خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان در مسجد جامع سنندج خبر داد و گفت: برگزاری این مراسم قرآنی منوط به تصمیم‌گیری ستاد کرونای استان کردستان است.

 پنج شنبه 19 فروردین 1400   105  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، به نقل از ایکنا،خلیل همتی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مراسم جزء‌خوانی و جمع‌خوانی قرآن کریم در صوت موفقت ستاد کرونای استان در ماه مبارک رمضان در مسجد جامع دارالاحسان سنندج برگزار می‌شود.
وی افزود: در این محفل قرآنی ۱۴ نفر از قاریان برجسته استان کردستان که توسط شورای عالی قرآن کشور تأیید شده‌اند، به قرائت آیات قرآن می‌پردازند.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان با اشاره به اینکه در این محفل جزء‌خوانی قاریان اهل تسنن و تشیع در کنار هم به قرائت قرآن کریم می‎پردازند، بیان کرد: این محفل قرآنی یک نماد وحدت و برادری بین اهل تسنن و تشیع در استان کردستان بوده است.
وی با اشاره به پخش مستقیم این محفل جزء‌خوانی از صدا و سیمای مرکز کردستان، یادآور شد: مراسم جزء‌خوانی قرآن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت ظرفیت محدود به منظور حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار