• امروز سه شنبه سی و یکم فروردین 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کارگاه آموزشی مفهوم شناسی وقف  از منظر فرهنگ و هنر در کردستان برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر در کردستان برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در راستای برگزاری بخش هنرهای تجسمی هفتمین جشنواره سراسری وقف،چشمه همیشه جاری کارگاه‌های آموزشی مفهوم شناسی وقف در استان برگزار می‌شود.

 دوشنبه 4 اسفند 1399   255  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، حجت الاسلام محمد کارونداظهار داشت:  این کارگاه آموزشی با عنوان مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر است که در بخش هنرهای تجسمی سه کارگاه تخصصی ویژه  هنرمندان این بخش در نظر گرفته شده است .
وی افزود: کارگاه ایده یابی در هنرهای تجسمی با تدریس جمال رحمتی ،کارگاه طراحی فاخر با تدریس احمد خلیلی فرد و کارگاه گرافیک مفهومی با تدریس مجتبی مجلسی از جمله کارگاه‌هایی هستند که در بخش هنرهای تجسمی به همراه کارگاه‌های تخصصی مفهوم وقف برگزار خواهند شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان  یادآور شد: دوره تخصصی وقف به صورت مجازی بوده و افرادی که در کارگاه تخصصی وقف و حداقل یکی از کارگاه‌های تخصصی هنری شرکت کنند، گواهی معتبر دانشگاهی دریافت خواهند کرد.
وی آخرین مهلت ثبت‌نام کارگاه‌های «جشنواره فرهنگی هنری وقف چشمه همیشه جاری» ۱۰ اسفند اعلام کرد و گفت: زمان برگزاری کارگاه ها ۱۳ تا ۱۸ اسفند جاری است، ضمن اینکه علاقمندان می‌توانند برای  ثبت نام به سایت http://vaghffestival.ir مراجعه کنند.
هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری در هشت استان و بخش‌های متفاوت فرهنگی هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود که استان کردستان از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان میزبان بخش هنرهای تجسمی انتخاب شده است.
وی افزود: بخش هنرهای تجسمی این جشنواره در رشته های نقاشی(نقاشی- نقاشی دیجیتال- طراحی) کاریکاتور(کارتون) و گرافیک(پوستر- تایپوگرافی، تصویرسازی) برگزار خواهد شد.
هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری خرداد سال آینده برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار