• امروز پنج شنبه یازدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مدرسه علوم  دینی موقوفه حاج شیخ محمد سنندج آغاز به کار کرد

مدرسه علوم دینی موقوفه حاج شیخ محمد سنندج آغاز به کار کرد

با حضور نماینده ولی فقیه ،امام جمعه و جمعی از ماموستایان شاخص استان مراسم افتتاح مدرسه عوم دینی موقوفه حاج شیخ محمد برگزار شد

 سه شنبه 21 بهمن 1399   355  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل  اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام محمد کاروند مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در این مراسم  با تبریک ایام دهه فجر ،اجرای نیت موقوفات را از اولویت های اوقاف و امور  و خیریه کردستان دانست و گفت موقوفه حاج شیخ محمد از قدیمی ترین و بزرگترین موقوفات شهرستان سنندج است و از قدیم الایام این مسجد با تکیه بر موقوفات واقفین خیر اندیش سنندجی جایگاه تحصیل طلاب علوم دینی اهل سنت بوده است.
 وی خاطر نشان کرد: اوقاف استان در اجرای نیت و پرداخت هزینه های  تحصیل طلاب در این موقوفه هیچگونه محدودیتی ندارد و امید است با حضور اساتید و ماموستایان شاخص استان شاهد رشد فقهی و معنوی طلاب اهل سنت استان باشیم.
انقلاب اسلامی برکات زیادی برای کردستان داشته است
حاج ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی را مایه برکت و توسعه استان دانست و گفت: پیشرفت های فراوانی در زمینه های مختلف در استان به دست آمده به طوریکه وضعیت استان از نظر علمی،درمانی، بهداشتی،زیر ساخت های ارتباطی و .... به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و امیدواریم این نگاه توسعه محور موجبات رشد و شوکوفایی استان را بیش از پیش به همراه داشته باشد.
وی با تقدیر از فعالیت اوقاف در زمینه خدمت رسانی به طلاب و ماموستایان اهل سنت خاطر نشان کرد:امید است با همکاری خیرین و تمامی نهادها زمینه را برای رسیدگی هرچه بیشتر به علما و روحانیون فراهم آید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار