• امروز پنج شنبه یازدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر تاکید کرد: انقلاب اسلامی در حالی سرافرازانه به طلیعه بهار چهل و دومین سالگرد پیروزی خود رسیده که دشمنانش می‌پنداشتند که ریشه‌های آن قبل از رسیدن به چهل‌سالگی خشکیده خواهد شد.

 دوشنبه 13 بهمن 1399   349  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:
وقتی انقلاب پیروز شد و کمتر کسی از دشمنانش این پیش‌بینی را می‌کرد که عمر انقلاب ۵۷ به آخرین سال دهه نود و آستانه سال ۱۴۰۰ شمسی برسد. آری؛ انقلاب چهل و دو ساله شده و مدتی است که گام دوم خویش را بلند تر از گام اول برداشته است تا به همگان ثابت کند که موجودی حی، پویا و در حال حرکت است.
انقلابی که هم جنگ را دیده و هم با انواع و اقسام توطئه‌ها و دسیسه‌ها و تحریم‌ها دست و پنجه نرم کرده دیگر نهالی نوپا و طوفان‌ندیده نیست که به این سادگی‌ها به اندک نسیمی از پا بنشیند و تسلیم شود.
انقلاب رشد کرده آن قدر که همه ابرقدرتها و طواغیت دنیا که هیچ کشوری یارای مقابله با آنها را ندارد با هر حربه و نیرنگ و اعمال نفوذی هرگز نتوانستند آن را به زانو درآورند.
انقلاب اسلامی در حالی سرافرازانه به طلیعه بهار چهل و دومین سالگرد پیروزی خود رسیده که دشمنانش می‌پنداشتند که ریشه‌های آن قبل از رسیدن به چهل‌سالگی خشکیده خواهد شد.
سازمان اوقاف و امور خیریه فرا رسیدن ایام چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد و بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی بر علیه دشمنان انقلاب اسلامی تاکید می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار