• امروز پنج شنبه هفنم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۵ محفل انس با قرآن در کردستان برگزار می‌شود

۵ محفل انس با قرآن در کردستان برگزار می‌شود

رئیس اداره قرآن اوقاف استان کردستان از برگزاری ۵ محفل انس با قرآن به مناسبت دهه فجر در استان خبر داد و گفت: در این ایام یک کرسی تلاوت و تدبر در شهرستان سقز برگزار خواهد شد.

 دوشنبه 6 بهمن 1399   82  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از ایکنا ،خلیل همتی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با پیروزی خود پرچم قرآن و اسلام را نه تنها در سطح کشور بلکه در سطح جهان به اهتزاز درآورد و بر همین اساس اجرای فعالیت‌های قرآنی باید در رأس برنامه‌های دهه فجر قرار گیرد.
وی افزود: ادارات و ارگان‌های مختلف در حوزه قرآن باید در ایام الله دهه مبارک فجر دستاوردهای قرآنی انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار دهند و آن‌ها را برای مردم بازگو کنند.
رئیس اداره قرآن اوقاف کردستان به حضور قاریان و حافظان قرآنی کشور در سطح مسابقات بین‌اللملی قرآن اشاره و بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی نام قاریان و حافظان قرآن کشور امروز در سطح مسابقات بین‌المللی می‌درخشد.
وی از برگزاری پنج محفل انس با قرآن به مناسبت ایام‌الله دهه فجر در استان کردستان خبر داد و گفت: در این ایام مبارک یک کرسی تلاوت و تدبر در شهرستان سقز برگزار خواهد شد.
همتی با اشاره به اینکه این محافل انس با قرآن در شهرستان‌های بانه، سنندج، بیجار، مریوان و قروه برگزار می‌شود، یادآور شد: اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان در راستای انس بیشتر با قرآن کریم، ایجاد فضای معنوی در ایام‌الله دهه فجر و معرفی قاریان برجسته استان به برگزاری این محافل قرآنی اقدام کرده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار