• امروز پنج شنبه هفنم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری هفت کرسی تلاوت و محفل انس با قرآن در کردستان

برگزاری هفت کرسی تلاوت و محفل انس با قرآن در کردستان

رئیس اداره قرآن اوقاف استان کردستان از برگزاری هفت کرسی و محفل قرآنی در استان کردستان به مناسبت گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار سلیمانی خبر داد.

 یک شنبه 14 دی 1399   37  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، به نقل از ایکنا خلیل همتی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: این ایام بهترین فرصت برای برگزاری برنامه‌های قرآنی به منظور ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در جامعه بوده است.
وی افزود: اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان همزمان با گرامیداشت این ایام مبارک به برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآنی به صورت مجازی و محافل انس با قرآن با حضور قراء برجسته استانی در بقاع متبرکه شهرستان‌های استان اقدام کرده است.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: در این راستا از روز پنج‌شنبه، چهارم دی‌ماه کرسی‌های و محافل قرآنی در سطح استان کردستان آغاز شده است که در اولین محفل قرآنی سیدمحمدجواد حسینی، از قاریان بین‌المللی حضور یافتند.
وی با اشاره به اینکه هفت کرسی و محفل قرآنی در استان کردستان به مناسبت گرامیداشت این ایام برگزار می‌شود، عنوان کرد: از این تعداد دو کرسی تلاوت و یک محفل انس با قرآن در سنندج، یک محفل انس با قرآن در بیجار، یک کرسی تلاوت و یک محفل انس با قرآن در قروه و یک کرسی تلاوت در شهرستان بانه برگزار می‌شود.
همتی از برگزاری کرسی تلاوت قرآن به مناسبت گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار سلیمانی امروز، ۱۴ دی‌ماه در امام‌زاده پیرمحمد سنندج خبر داد و اعلام کرد: در این کرسی تلاوت مهدی ده‌ده جانی، از قاریان برجسته استان کردستان و حجت‌الاسلام درویشی، مدیر گروه معارف قرآن صداوسیمای کردستان به عنوان مفسر قرآنی در این کرسی تلاوت حضور خواهند یافت.
وی در پایان اظهار کرد: در کرسی تلاوت قرآن کریم که در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد، با تلاوت آیات قرآن کریم و تفسیر این آیات مبارک سعی می‌شود تا زمینه انس و الفت بیشتر جامعه هدف را با قرآن کریم فراهم کنیم. در محفل انس با قرآن شهرستان بانه نیز عبدالرحمن امام قلی، از قاریان برجسته استان کردستان حضور خواهد یافت که این محفل قرآنی به هفته آینده موکول شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار