• امروز پنج شنبه هفنم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن نخستین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن نخستین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نخستین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: اقتدار و وجهه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدای بزرگی همچون حاج قاسم سلیمانی و محسن فخری زاده است.

 شنبه 13 دی 1399   242  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:
یک سال از جنایت وحشیانه ترامپ، بزدلان صهیونیست و کسانی که تمام هنرشان خنجر از پشت زدن بود،  گذشت و نام حاج قاسم سلیمانی در افواه و اذهان مردم ایران و تمام  آزادی خواهان راستین جهان بیشتر از گذشته زنده و جاودان باقی مانده است.
امروز ، اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران و نفوذ بی‌مانندش در منطقه مرهون و مدیون خون شهدای بزرگی چون حاج قاسم سلیمانی و محسن فخری زاده است.
دشمنان این نظام از روی بلاهت و سفاهت خویش نمی‌دانستند که حاج قاسم سلیمانی با شهادت خود زنده‌تر خواهد شد. آنها نمی‌دانستند که حاج قاسم سلیمانی یک قطره نیست بلکه موجی است که هرگز فرو نمی‌نشیند. آنها نمی‌دانستند حاج قاسم یک آرمان است نه یک فرد...
سازمان اوقاف و امور خیریه نخستین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را بزرگ می‌دارد و به همه مستکبران دنیا اعلام می‌کند که نظام جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر از پیش پای انقلاب خویش و خون شهدایش ایستاده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار