• امروز پنج شنبه هفنم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی استاد سید محمد جواد حسینی برگزار شد

محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی استاد سید محمد جواد حسینی برگزار شد

به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی استاد سید محمد جواد حسینی در بقعه متبرکه امامزاده پیر محمد(ع) برگزار شد.

 پنج شنبه 4 دی 1399   218  0      

بهگزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی . استاد سید محمد جواد حسینی در بقعه متبرکه امامزاده پیر محمد(ع) برگزار شد.
حجت الاسلام کاروند مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سرفراز اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت:استان کردستان سرشار از استعدادها و پتانسیل های قرآنی است و در سالیان اخیر متسابقین کردستان در مسابقات کشوریخوش درخشیده اند تا جایی که در سال جاری سرکار خانم طاهره نائبی موحد نماینده استان در مسابقات حفظ قرآن کریم رتبه اول کشور را به دست آوردند و این مهم نشان از ظرفیت بالای قرآنی استان دارد.
  وی با تقدیر با تقدیر و تشکر از مدیر کل و معاونین صدا و سیمای استان در برگزاری 43 مین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم خاطر نشان کرد: این دوره از مسابقات با بهترین  و کیفیت و به صورت ضبط در استدیو ضبط شد و همکاری عوامل فنی و هنری صدا و سیما در برگزاری این دوره از مسابقات قابل تقدیر است.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم ضمن تقدیر از مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکز کردستان نشست تخصصی قرائت قرآن کریم استاد سید محمد جواد حسینی با قاریان وفعالان قرآنی استان برگزار شد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار