• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسابقات قرآن موجب انگیره و فعالیت بیشتر قرانیان می شود

مسابقات قرآن موجب انگیره و فعالیت بیشتر قرانیان می شود

طاهره نائبی موحد مقام اول حفظ کل 43مین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم برگزاری مسابقات قرآن را موجب ایجاد انگیزه و فعالیت بیشتر فعالان قرآنی دانست.

 دوشنبه 26 آبان 1399   91  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،طاهره نائبی موحد مقام اول رشته حفظ کل 43مین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سطح این دوره از رقابت ها را بسیار بالا دانست و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزاری آنلاین مسابقات این دوره تفاوت های زیادی با دوره های قبل  داشت و این موضوع کار را برای متسابقین سخت تر می کرد.
وی  با اشاره به تفاوت های این دوره از رقابت ها بیان داشت:در رشته حفظ کل مسابقات به صورت یک مرحله ای برگزار شد و پرسش 3 سوال 15 سطری به نحوی رقابت استقامت ذهن و توانایی های تجویدی و فنی حافظان کل بود. 
نائبی موحد با بیان سابقه حضور خود در مسابقات ادامه داد: پیش از این 2 بار در رشته های حفظ 20 جزء و حفظ کل و چندین بار در رشته تواشیح موفق به کسب مقام اول  و مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه شده بودم و در دو سال اخیر با تمرین روش جدید تثبیت حفظ، خود را برای حضور موفق در این دوره از رقبات ها آماده کردم.
طاهره نائبی موحد  مسابقات قرآن کریم را موجب پیشرفت تکنیکی قاریان و حافظان قرآن کریم دانست و گفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم باعث ایجاد انگیزه می شود و به عنوان یک نیروی محرکه موجبات فعالیت و تلاش بیشتر فعالان قرآنی برای ارتقاء دانسته های قرآنی خود می شود.
وی مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف را مهمترین رقبات های کشور دانست و گفت: امیدوارم در آینده زمینه لازم برای حضور بنده در رقابت های بین المللی و حضور سایر خواهران قرآنی استان در رتبه های برتر کشوری فراهم آید. 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار