• امروز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت  1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در کردستان آغاز شد

مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در کردستان آغاز شد

مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه روز یکشنبه بصورت آنلاین و با همکاری صداو سیمای مرکز کردستان آغاز شد.

 یک شنبه 18 آبان 1399   105  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان داشت: این دوره از مسابقات بدلیل شیوع بیماری کرونا از ۱۸ تا ۲۱ آبان بصورت آنلاین در صدا و سیمای مرکز کردستان برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام محمد کاروند افزود: بخش برادران این دوره از مسابقات ۱۸ آبان با حضور عادل خدایی، میلاد امانی، فواد مولودی و جلال مرادی از نخبگان قرآنی استان در پنج رشته حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت، ترتیل و اذان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه بخش خواهران این مسابقات نیز با حضور طاهره نائبی واحد و سمیه سلیمی از در رشته‌های حفظ کل، قرائت و ترتیل برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات بصورت آنلاین برگزار و ضبط خواهد شد و داوری نهایی آن آذر ماه امسال در شبکه قرآن انجام می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان یادآور شد: این تعداد نخبه قرآنی شرکت‌کننده درمرحله کشوری نفرات اول مرحله استانی این مسابقات هستند، ضمن اینکه از میان آنان طاهره نائبی واحد و فواد مولودی در سال‌های گذشته به ترتیب در رشته‌های حفظ کل و ترتیل مقام اول کشوری را کسب کرده‌اند.
وی تاکید کرد: مسابقات قرآن سازمان اوقاف یکی از مهمترین مسابقات جهان اسلام است و نفرات برتر مرحله کشوری آن به مرحله بین‌الملل راه می‌یابند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار