• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نفرات برگزیده مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند

نفرات برگزیده مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن معرفی شدند

مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن استان کردستان با معرفی و تجلیل از نفرات برگزیده شامگاه گذشته، ۲۰ شهریورماه به کار خود پایان داد.

 شنبه 22 شهریور 1399   54  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از ایکنا از کردستان، در مرحله استانی چهل وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ۱۶۲ نفر از برگزیدگان مرحله شهرستانی دیروز، ۲۰ شهریورماه در مسجد جامع سنندج با هم به رقابت پرداختند.
چهل‌و‌سومین دوره مسابقات قرآنی در رشته‌های حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، کل قرآن، ترتیل، قرائت، تفسیر، اذان، دعاخوانی، همخوانی و همسرایی قرآن کریم برگزار شد.
در این دوره از رقابت‌های قرآنی ۶۲ نفر در رشته تفسیر قرآن و ۱۰۰ در سایر رشته‌های آوایی و حفظ قرآن حضور داشتند که از این تعداد ۳۵ نفر بانو و ۶۵ نفر آقا بودند.
در پایان این دوره از مسابقات قرآنی که با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی دیروز، ۲۰ شهریورماه در مسجد جامع سنندج برگزار شد، نفرات برگزیده معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
برگزیدگان بخش بانوان مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن؛
رشته حفظ کل
طاهره نایبی موحد نفر اول
بیان شاکری نفر دوم
هیرو علیزاده نفر سوم
رشته حفظ ۲۰ جزء
سپیده زهرا موسوی نفر اول
صفیه بهرامی نفر دوم
زهرا بیات نفر سوم
رشته حفظ ۱۰ جزء
ناهید حبیبی نفر اول
هیات داوران در این رشته کسی را حائز امتیاز دوم و سوم انتخاب نکرد
رشته حفظ ۵ جزء
مرضیه قربانی نفر اول
کویستان صیدی نفر دوم
ژیلا فیسوندی نفر سوم
رشته قرائت تحقیق
طاهره نایبی‌موحد نفر اول
حنانه علیمحمدی نفر دوم
کیمیا سلیمی زند نفر سوم
رشته قرائت ترتیل
سمیه سلیمی نفر اول
بهاره مینایی نفر دوم
نارنج احمدی نفر سوم
برگزیدگان بخش آقایان مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن؛
رشته قرائت تحقیق
میلاد امانی نفر اول
سیامک امین پور نفر دوم
اسعد قادری نفر سوم
رشته قرائت ترتیل
فواد مولودی نفر اول
محمود مردوخیان نفر دوم
صابر ورمقانی نفر سوم
رشته حفظ کل
عادل خدائی نفر اول
مصطفی سپهری نفر دوم
کسی حائز امتیاز نفر سوم شناخته نشد
در رشته حفظ ۲۰ جزء
جلال مرادی نفر اول
محسن گوهری نفر دوم
کسی حائز امتیاز لازم نفر سوم شناخته نشد
در رشته حفظ ۱۰ جزء
مهدی آقا علی نفر اول
محمدشریف عبدالملکی نفر دوم
جمال کرمی نفر سوم
رشته حفظ ۵ جزء
محسن غلامی نفر اول
ایمان احمدی نفر دوم
کسی حائز امتیاز لازم نفر سوم شناخته نشد
رشته اذان
عادل خدائی نفر اول
عبدالله آریان نفر دوم
وسین جواهری نفر سوم
هيأت داوران در رشته دعاخواني كسي را حائز امتياز لازم معرفي نكرد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار