• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن در کردستان

برگزاری مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن در کردستان

رئیس اداره قرآن اداره اوقاف و امورخیریه استان کردستان از برگزاری مرحله استانی چهل‌ و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن امروز، ۲۰ شهریورماه در مسجد جامع سنندج خبر داد.

 شنبه 22 شهریور 1399   12  0      

یه گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،خلیل همتی، ییییاداره قرآن اداره اوقاف و امورخیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مرحله استانی چهل‌ و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن  در روزهای 19، ۲۰  شهریورماه در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
وی افزود: در این دوره از رقابت‌های قرآنی ۱۶۲ نفر از فعالان قرآنی استان کردستان برای کسب جایگاه برتر و راهیابی به مرحله کشوری این دوره از رقابت‌های قرآنی با هم به رقابت می‌پردازند.
رئیس اداره قرآن اداره اوقاف و امورخیریه استان کردستان با اشاره به برگزاری این دوره از مسابقات قرانی در ۱۱ رشته بیان کرد: چهل‌و‌سومین دوره مسابقات قرآنی در رشته‌های حفظ پنج جییییزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، کل قرآن، ترتیل، قرائت، تفسیر، اذان، دعاخوانی، همخوانی و همسرایی قرآن کریم برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: این دوره از مسابقات قرآنی با حضور برگزیدگان مرحله شهرستانی با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
همتی با اشاره به اینکه ناظران تهرانی این دوره از رقابت‌های قرآنی در بخش بانوان ملک‌نیا و در بخش آقایان آقامحمدی است، اعلام کرد: در بخش بانوان صباخاوریان، شایسته درویشی، سعیدی ، جمیله احمدیان و ژاله حیدری‌مقدم و در بخش آقایان حسین عبدالملکی، علی اصغر فاطمی‌زاد، زاهد مرادی، ایرج باقری و اسماعیل تمهیدی داوران این دوره از مسابقات قرآنی هستند.
وی در پایان یادآور شد: در بخش بانوان ژاله حیدری‌مقدم و در بخش آقایان زاهد مرادی، سرپرست داوران مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن را برعهده دارند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار