• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۳۲ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند کردستانی اهدا شد

۳۲ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند کردستانی اهدا شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در شهرستان های بانه، سنندج و قروه در مجموع ۳۲ سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند اهدا شد.

 پنج شنبه 2 مرداد 1399   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان حجت‌الاسلام محمد کاروند ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با بیان اینکه  به مناسبت اول ماه ذی الحجه برنامه پیوند آسمانی در استان با اهدای ۳۲ سری جهیزیه به ۳۲ زوج جوان اجرا شد، اظهار داشت: هدف از اهدای این جهیزیه‌ها کمک به اقشار کم برخوردار جامعه است که برای اولین بار در استان کردستان صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه در شهرستان‌های بانه ۱۳، سنندج ۱۰ و قروه ۹ سری جهیزیه به زوج‌های جوان نیازمند اهدا شد، افزود: ارزش مالی هر سری جهیزیه ۱۲ میلیون تومان است که از موقوفات استان برای آنها هزینه شده است و شامل یخچال، تلویزیون، اتو، پتو، اجاق گاز و یک سری وسایل آشپزخانه است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان ادامه داد: مراسمی برای زوج‌های جوان به دلیل شرایط خاص موجود نداریم و این اقلام به زوج‌های از پیش تعیین شده و نیازمند تحویل داده شد.
حجت الاسلام کاروند با بیان اینکه شورای امور خیریه در اداره کل اوقاف برای همکاری خیرین و کسانی که می‌خواهند به افراد نیازمند جامعه کمک کنند تعیین شده است، یادآور شد: این شورا در راستای تسهیل ازدواج و بحث اشتغال و حوزه سلامت، دست یاری و کمک را به طرف خیرین و مؤسسات خیریه دراز می‌کند تا از محل موقوفات و خیرین برای رفع مشکلات گفته شده راه‌کارهایی را بیاندیشند.
وی در پایان سخنان خود بیان کرد: مهمترین هدف اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان شکل‌گیری یک سری امور خیریه پایدار در سطح استان با کمک خیرین است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار