• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شرکت ۱۹۳ کردستانی در رشته تفسیر مسابقات سراسری قرآن

شرکت ۱۹۳ کردستانی در رشته تفسیر مسابقات سراسری قرآن

رئیس اداره امور قرآنی اداره اوقاف کردستان از برگزاری آزمون تفسیر چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در استان خبر داد و گفت: ۱۹۳ نفر از فعالان قرآنی استان در این رشته با هم به رقابت می‌پردازند.

 دوشنبه 23 تیر 1399   19  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،جمشید محمدی، رئیس اداره امور قرآنی اداره اوقاف و امور خیریه استان کردستان، اظهار کرد: آزمون رشته تفسیر چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن به صورت استانی روز جمعه ۲۴ مردادماه در سنندج برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این آزمون ۱۹۳ نفر از فعالان قرآنی استان کردستان با هم به رقابت می‌پردازند که از این تعداد ۱۰۷ نفر آقایان و ۸۶ نفر بانوان هستند.
محمدی با اشاره به اینکه این مسابقه قرآنی شامل تفسیر سوره مریم است، بیان کرد: منبع این آزمون تفسیر نمونه ویژه اهل تشیع و صفوة التفاسیر ویژه اهل سنت است. برگزیدگان این مرحله از چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.
وی از برگزاری مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی در شهریورماه سال جاری در این استان خبر داد و گفت: برگزیدگان مرحله شهرستانی جواز حضور در مرحله استانی این دوره از رقابت‌های قرآنی را دارند.
محمدی با اشاره به شرکت ۵۵۸ نفر کردستانی در مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن، یادآور شد: از این تعداد ۲۶۱ نفر را بانوان و ۲۹۷ نفر را آقایان تشکیل می‌دهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار