• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۵۵۸ کردستانی برای مسابقات سراسری قرآن کریم ثبت‌نام کردند

۵۵۸ کردستانی برای مسابقات سراسری قرآن کریم ثبت‌نام کردند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از ثبت نام ۵۵۸ نفر از این استان در مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم خبر داد.

 سه شنبه 27 خرداد 1399   20  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان حجت الاسلام محمد کارونداظهار داشت: این دوره از مسابقات در چهار منطقه تفکیکی و ۹ رشته حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، تفسیر و دعاخوانی برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: از بین ۵۵۸ ثبت نام کننده در این دوره از مسابقات ۲۶۱ نفر را خواهران و ۲۹۷ نفر را  برادران تشکیل می‌دهند.
حجت الاسلام کاروند با اشاره به این موضوع که بیشترین شرکت کننده در رشته تفسیر با ۱۹۵ نفر ثبت نامی  است، افزود: در رشته قرائت ترتیل با ۱۶۶ نفر، قرائت تحقیق با ۳۹ نفر، اذان ۶۱ نفر، حفظ ۵ جزء ۴۷ نفر، حفظ ۱۰ جزء ۱۸ نفر، رشته دعا خوانی ۱۷ نفر، حفظ کل ۹ نفر و حفظ ۲۰ جزء ۶ نفر ثبت نام  کردند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان  با اشاره به اینکه مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم از اول تا ۲۰ تیر در چهار حوزه مسابقاتی برگزار می‌شود، گفت:  شرکت کنندگان شهرستان‌های بانه و سقز به میزبانی شهر بانه در مسجد سید بانه با هم به رقابت می‌پردازند.
وی تاکید کرد: این مسابقه در قروه، دهگلان و بیجار به میزبانی شهرستان قروه در محل امامزاده هاجر و سارا(س) و در شهرستان‌های مریوان و سروآباد هم به میزبانی مریوان در مسجد جامع این شهر و مسابقه شهرستان‌های کامیاران، دیواندره و سنندج به میزبانی امامزاده پیر محمد(ع) و امامزاده پیر عمر(ع) برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام کاروند یادآور شد: شرکت کنندگان ۴۳مین دوره مسابقات قرآن کریم می‌توانند برای دریافت شیوه نامه فنی و داوری مسابقات با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اختصاصی به سایت MY.OGHAF.IR مراجعه کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار