• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام زمانبندی برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در کردستان

اعلام زمانبندی برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن در کردستان

رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان از اعلام زمانبندی برگزاری مسابقات مرحله شهرستانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن در کردستان خبر داد.

 دوشنبه 19 خرداد 1399   94  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، به نقل زا ایکنا جمشید محمدی، رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان،  با اشاره به اعلام زمانبندی مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار کرد: مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن از یکم تیرماه آغاز و تا ۱۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه امسال مرحله شهرستانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در تمام شهرستان‌های استان برگزار نخواهد شد، افزود: سنندج میزبان شرکت‌کنندگان شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران و قروه میزبان شهرستان‌های قروه دهگلان و بیجار، مریوان میزبان سروآباد و مریوان و سقز نیز میزان شرکت‌کنندگان بانه و سقز خواهد بود.
رئیس اداره قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان عنوان کرد: یکم تیرماه در شهرستان مریوان، چهارم و پنجم تیرماه در قروه، هفتم و هشتم در سقز و ۱۰ و ۱۱ در سنندج برای برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به ثبت‌نام این دوره از مسابقات سراسری قرآن به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت www.my.oghaf.ir انجام شد، اعلام کرد: مسابقات سراسری قرآن کریم در چهار مرحله شهرستانی، استانی، کشوری و بین‌المللی برگزار می‌شود.
محمدی بیان کرد: رشته‌های این دوره از رقابت‌های قرآنی شامل حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، حفظ کل، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، دعاخوانی، همخوانی، هم‌سرایی قرآن و تفسیر عمومی قرآن کریم است.
وی یادآور شد: این دوره از مسابقات قرآن ویژه بزرگسالان بوده و حداقل سن برای شرکت‌کنندگان باید ۱۸ سال باشد و دانش‌آموزان بالای ۱۸ سال و طلاب حوزه‌های علمیه، دانشجویان، کارکنان دستگاه‌های دولتی و غیردولتی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار