• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اهدای سبد کالا به ۴۰ حافظ روشندل استان کردستان

اهدای سبد کالا به ۴۰ حافظ روشندل استان کردستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به جایگاه بسیار والای حافظان قرآن کریم در جامعه گفت: در راستای حمایت بیشتر از حافظان روشندل قرآنی بسته‌های معیشتی به این فعالان قرآنی در کردستان اهدا شد.

 شنبه 10 خرداد 1399   28  0      

به گزارش رئابط عمومی اداره کل وقاف و امور خیریه کردستان به نقل از ایکنا ،حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: در راستای اجرای امینانه نیت واقفان کردستان و به منظور حمایت از فعالان قرآنی در این ایام سخت شیوع کرونا به ۴۰ نفر از حافظان روشندل قرآنی استان کردستان سبد کالا اهدا شد.
وی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با شناسایی حافظان ۱ تا ۳۰ جزء روشندل استان و اهدای این سبد کمک معیشتی تلاش دارد گامی در راستای حمایت از فعالان قرآنی متضرر شده در این ایام بردارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: در ماه مبارک رمضان بیش از هزار سبد کالا بین اقشار مختلف جامعه از محل موقوفات استان کردستان توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه تمام این اقلام شامل برنج، گوشت، ماکارونی، خرما و غیره از محل درآمد موقوفات خیراندیش استان تأمین شده است، یادآور شد: در ایام شیوع کرونا صف مسابقه و سبقت گرفتن در کار صدقه شروع شده و هرکس باید به اندازه توان در این حوزه ورود پیدا کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار