• امروز سه شنبه هفدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۳۰ بسته معیشتی وقفی در سنندج اهدا شد

۱۳۰ بسته معیشتی وقفی در سنندج اهدا شد

وکیل موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری سنندج از اجرای نیت ۳۹۰ میلیون ریالی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با این مبلغ ۱۳۰ بسته معیشتی و بهداشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

 شنبه 10 خرداد 1399   34  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،اردشیر معتمد وزیری   اظهار داشت: در راستای اجرای امینانه نیت واقف و کمک به اقشار آسیب دیده و متضرر شده در ایام بیماری کرونا بیش از ۳۹ میلیون تومان در قالب ۱۳۰ سبد حمایتی و معیشتی به اقشار کم برخوردار سنندج اهداء شد.
وی اضافه کرد : موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری از ابتدای سال جاری اسناد اجاره ۱۵۰ رقبه را تمدید نموده است و این مهم زمینه لازم برای اجرای نیت واقف خیر اندیش و خدمت رسانی به مردم شریف استان را فراهم آورده است.
معتمد وزیری خاطر نشان کرد: موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری از قدیمی ترین موقوفات  استان کردستان بوده و در سنوات اخیر زمینه های مختلف کمک به بیماران و افراد نیازمند شهر سنندج فعالیت های شاخصی را با همکاری اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج انجام داده است.
اقدامات موقوفه حاج محمد تقی معتمد وزیری قابل تقدیر است
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان هم با تقدیر از اجرای امینانه نیت واقف خیر اندیش حاج محمد تقی معتمد وزیری توسط وکیل و متولی این موقوفه گفت: متولیان موقوفات با حفظ و احیاء موقوفات و اجرای امینانه نیت واقفین میتوانند خدمات شایانی در این ایام  به اقشار کم برخوردار داشته باشند.
حجت الاسلام کاروند اضافه کرد: متولیان با حضور در فعالیت های خیریه نه تنها نیت واقفین را به بهترین شکل اجرا نموده اند بلکه میتوانند گره گشای مشکلات معیشتی و اجتماعی جامعه خود باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار