• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۰۰۰ بسته سبد کالا توسط اوقاف در استان کردستان توزیع شد

۱۰۰۰ بسته سبد کالا توسط اوقاف در استان کردستان توزیع شد

۱۰۰۰ سبد کالا از محل موقوفات استان بین روحانیون و خدام مساجد کردستان توزیع شد.

 شنبه 27 اردیبهشت 1399   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، امام حسین(ع) فرموده «مَنْ نَفَّسَ کرْبَةَ مُؤْمِن فَرَّجَ اللهُ عَنْهُ کرْبَ الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ»؛ هر کس گره‌ای از مشکلات مؤمنی باز کند و مشکل اش را برطرف کند، خداوند متعال مشکلات دنیا و آخرت او را اصلاح می‌ کند.
در همین راستا پیش‌از ظهر امروز در تداوم کمک‌های مومنانه و رزمایش ضیافت الهی از محل موقوفات استان 1000 سبد کالا بین روحانیون و خدام مساجد کردستان توزیع شد تا از این طریق گرهی از مشکلات باز و زحمات این قشر زحمت‌کش جبران شود.
حجت‌الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: این یک‌هزار بسته سبد کالا به‌مناسبت ماه مبارک رمضان و از محل موقوفات و در قالب رزمایش ضیافت الهی شامل برنج، مرغ، رب، قند، خرما، ماکارونی، چای و تن‌ماهی بین روحانیون و خدام مساجد استان توزیع شد.
وی ارزش هر سبد کالا را 300 هزار تومان اعلام کرد و افزود: در این رزمایش مبلغ 300 میلیون تومان از محل موقوفات استان هزیه شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان با اشاره به سایر خدمات اوقاف در این ایام اشاره و خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، با شناسایی اقشار متضرر همواره تلاش کرده از تمام توان موقوفات برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم شریف کردستان استفاده کنیم.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار