• امروز دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت میلاد  امام حسن مجتبی علیه‌السلام

پیام سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام

سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد کریم اهل بیت؛ حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام را تبریک و تهنیت گفت.

 شنبه 20 اردیبهشت 1399   13  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تبریک آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نیمه ماه مبارک رمضان که از راه می رسد نسیمی از بوستان امامت شروع به وزیدن می‌کند که با خود عطر خوش کرامت و مصلحت و مهرورزی و خیرخواهی به ارمغان می‌آورد.
امام حسن مجتبی علیه السلام سبط اکبر رسول خدا صلی الله علیه و آله و سرور جوانان اهل بهشت؛ دارای شخصیت اخلاقی بی‌نظیر در طول تاریخ است که کثرت فعالیت‌های خیرخواهانه و انسان‌دوستانه‌اش ایشان را به کریم اهل بیت معروف و مشهور کرده است.
لحظه‌ای در زندگی امام حسن علیه السلام نبوده که ایشان در آن دستگیر مظلومان و دردمندان و مستضعفان و خرابه‌نشینان نبوده باشند و کار خیری نبوده است که آن حضرت از انجام آن دریغ کرده باشند. تاریخ گواه است که هیچ مسکینی از خانه این کریم اهل بیت ناامید بازنگشت.
سازمان اوقاف و امور خیریه فرا رسیدن سالروز میلاد پربرکت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام را به تمام عاشقان خاندان عصمت و طهارت تبریک و تهنیت می‌گوید و امیدوار است با تاسی به این امام همام بیش از پیش به ساماندهی، سازماندهی و گسترش فعالیت‌های خیریه بپردازد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار