• امروز جمعه بیست و هشتم خرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تقدیر  شهردار سنندج از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان

تقدیر شهردار سنندج از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان

شهردار سنندج از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه در راستای ایجاد پارک سوار تاکسی در سنندج تقدیر کرد.

 چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399   105  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، شهردار سنندج از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه در راستای ایجاد پارک سوار تاکسی در سنندج تقدیر کرد.
 صیدی  اظهار داشت : بواسطه عرض کم خیابان‌های منتهی به میدان آزادی و همچنین توقف تاکسی‌ها برای سوار و پیاده کردن مسافر همواره شاهد ترافیک در  هسته مرکزی سطح شهرهستیم.
وی با اشاره به اینکه عملیات تعریض خیابان‌های اصلی از برنامه های این شهرداری در راستای کاهش روانسازی ترافیک است، افزود: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک در هسته مرکزی سطح شهر اوایل هفته جاری بازدیدی از خیابان‌های منتهی به میدان آزادی به همراه استاندار محترم انجام شد که دستور و پیگیری لازم در خصوص تعریض برخی از این خیابان‌ها  صورت گرفت.
شهردار سنندج گفت: با مسولان آموزش و پرورش و همچنین اداره کل اوقاف توافق لازم  برای تخریب دیوار آموزش و پرورش ناحیه یک و همچنین بخشی از دیوار دبیرستان تیزهوشان در خیان مولوی صورت گرفت.
صیدی یادآور شد : شب گذشته عملیات تعریض خیابان‌های مولوی، فلسطین، پاسداران و احداث پارک سوار تاکسی  در زمینی به مساحت  ۲ هزار و ۱۰۰ متر مربع آغاز شد.
شهردار سنندج عنوان کرد : تعریض این خیابان‌ها متغییر بوده و در کنار عملیات تعریض پارک سوار اختصاصی تاکسی  هم احداث خواهد شد.
وی گفت : سازمان عمران وباز آفرینی فضاهای شهری شهرداری بهمراه شهرداری منطقه ۲ و سازمان سیما و منظر این شهرداری بصورت شبانه روزی در راستای اجرای این طرح  اقدام خواهند نمود تا در کمترین زمان ممکن این طرح را به سرانجام برسانند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار