• امروز جمعه چهارم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اقدامات اوقاف در ماه ضیافت الهی قابل تقدیر است

اقدامات اوقاف در ماه ضیافت الهی قابل تقدیر است

نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج در جلسه هم اندیشی ضیافت الهی با مدیر کل و رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج از اقدامات اوقاف در طرح ضیافت الهی تقدیر کرد.

 شنبه 13 اردیبهشت 1399   68  0      

به گزارش روابط عمومی  اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، حاج ماموستا فایق رستمی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج در این نشست اقدامات اوقاف در مبارزه با بیماری کرونا و طرح ضیافت الهی را قابل تقدیر دانست و گفت: حفظ و حراست موقوفات یک وظیفه همگانی است و کلیه ائمه جاماعات استان باید نسبت به این امر خیر با این اداره متبرک همکاری داشته باشند.
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان با اشاره به فضایل ماه مبارک رمضان گفت:ماه رمضان ماه عبادت و ماه خلوص است یکی از بزرگترین عبادت ها کمک به نیازمندان است که اجر و ثواب آن در این ماه مبارک چندین برابر می شود و اکنون که واقفین بانی این امر خیر شده اند نه تنها موجب حل مشکلات مردم در این ایام شده اند بلکه اجر و ثواب عظیمی نزد پروردگار برای خود ذخیره نموده اند.
ماموستا رستمی با اشاره به بسیج کلیه مسئولین برای یاری رسانی به مردم متضرر شده در این ایام، خاطر نشان کرد: ما اکنون شاهد این موضوع هستیم اوقاف به عنوان یک نهاد خیریه و امانتدار واقفین در این ایام بیکار ننشسته و اقدامات حسنه این نهاد در اخبار و رسانه های استان هر روز مشهود است.
امام جمعه سنندج بیان داشت: روحیه مدیر کل محترم اوقاف در پیگیری امور ایتام و بی سرپرستان و امور جاریه وقف اعتماد مردم به اوقاف را بالا برده است و امید مردم به همین خدمات است که از سوی نهادهای مختلف همچون اوقاف ارائه می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار