• امروز سه شنبه چهاردهم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزیدگان جشنواره عکس خبری امامزادگان کردستان مشخص شدند

برگزیدگان جشنواره عکس خبری امامزادگان کردستان مشخص شدند

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: نفرات برگزیده جشنواره عکس و مستند خبری امامزادگان کردستان مشخص شدند.

 سه شنبه 27 اسفند 1398   49  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،حجت الاسلام محمد کاروند روز سه شنبه  با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای معرفی اماکن متبرکه و بهبود کمی و کیفی باطلاع رسانی فعالیت های اوقاف  و امور خیریه در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی استان اولین جشنواره استانی عکس  خبری  اماکن اتسان برگزار شد.
وی افزود : در این جشنواره ۱۰۰ اثر از ۲۵ هنرمند عکاس حضور پیدا کردند و داوری این جشنواره خبری بوسیله آقایان فواد فاتحی و بهنام امیری از کارشناسان خبری کردستان با همکاری کارشناسان عکس و فیلم  روابط عمومی سازمان اوقاف برگزار شد.
حجت الاسلام کاروند با اعلام نفرات برگزیده این جشنواره گفت : در بخش عکس خبری آقای بختیار صمدی از خبرگزاری فارس موفق به کسب مقام اول شد و آقایان مصلح پیر خضرانیان و کیوان فیروزی از خبرگزاری های ایرنا و تسنیم نیز موفق به کسب مقام های دوم و سوم شدند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان خاطر نشان کرد: در بخش مستند آقای مبین پیمانکار از خبرگزاری برنا مقام اول را کسب کرد و آقای عطا قادری و خانم کژال کریمی  مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
کاروند اضافه کرد : در بخش نما و معرفی اماکن متبرکه آقای فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا مقام اول را کسب کرد و آقای ایمان فاتحی از خبرگزاری میزان و خانم الهام امی از خبرگزاری فارس مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان یادآور شد: به دلیل شرایط سلامتی جامعه مراسم اختتامیه این جشنواره برگزار نخواهد شد و نمایشگاه تصاویر برگزیده به صورت مجازی در سایت اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار