• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ماموستایان مرزبانان ادیان و اعتقادات مردم هستند

ماموستایان مرزبانان ادیان و اعتقادات مردم هستند

معاون سیاسی امنیتی فرماندار سنندج گفت: ماموستایان همواره مرزبانان ادیان و اعتقادات ما هستند و امیدواریم مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنند.

 چهارشنبه 16 بهمن 1398   59  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ، به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، یحیی نظری پیش از ظهر امروز در همایش امامان جمعه و جماعت، هیات امنا و خدام مساجد شهرستان سنندج که در مجتمع فرهنگی نور این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه در راستای فقرزدایی همواره گام برداشته‌اند که اقدامات آنها در این راستا ارزشمند است.
وی برپایی موکب اربعین توسط اوقاف و پذیرایی از زائران اربعین را نیز اقدامی موثر و قابل تحسین خواند و گفت: اوقاف و امور خیریه در راستای پذیرایی از زائران اربعین تمام توان خود را بکار گرفتند.
وی با اشاره به دو مولفه مهم اسلامخواهی و دموکراسی در شکل‌گیری این انقلاب افزود: اگر مردم و رهبری نبودند انقلاب پیروزی نمی‌رسید و امروز نیز در برهه‌ای به سر می‌بریم که استقلال طلبی مردم ایران موجب شده تا فشارهای اقتصادی و تحریم‌های زیادی را تحمل کنیم.
معاون سیاسی فرماندار سنندج اعلام کرد: انقلاب ثابت کرده با برگزاری انتخابات متعدد مردم را در سرنوشت خود دخیل می‌داند و از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بیش از ۴۰ انتخابات در کشور با مشارکت مردم برگزار شده است. 
نظری عنوان کرد: مردم در طول ۴۰ سال ثابت کرده‌اند نظام و انقلاب را دوست دارند و با حضور گسترده‌شان می‌توانند دشمن را از کشور بیرون کنند.
وی با اشاره به اینکه امسال اتفاقاتی از جمله شهادت سردار دلها و سقوط هواپیما رخ داد و ممکن است در اذهان مردم تاثیرات منفی برجای بگذارد، افزود: در این برهه زمانی نیاز است مردم در دوم اسفندماه در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند و بار دیگر حماسه‌آفرین این مرز و بوم باشند.
وی با اشاره به اینکه ماموستایان همواره مرزبانان ادیان و اعتقادات ما هستند و امیدواریم مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنند، اضافه کرد: امامان جمعه و جماعت باید مردم را از طریق تریبون در اختیار خود، به شرکت در انتخابات دعوت کنند تا شاهد انتخابات مناسب و در خور شان مردم باشیم.
معاون سیاسی فرمانداری سنندج افزود: از مجموع ۹۶ نفری که برای انتخابات در شهرستان سنندج ثبت نام کردند ۳۹ نفر تایید شدند و پا به عرصه‌ی رقابت انتخابات گذاشته‌اند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار