• امروز جمعه بیست و چهارم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر

سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه‌ای فرا رسیدن دهه فجر و طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

 شنبه 12 بهمن 1398   63  0      

به گزارش روابط عمومی  اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا
"و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى باطل همواره نابودشدنى است"
(سوره اسرا آیه ۸۱)
انقلاب اسلامی ایران در حالی وارد چهل و یکمین سال از عمر پر از حماسه خود می‌شود که علی‌رغم مواجهه با انواع و اقسام تحریم‌های ظالمانه و مقابله با لشکر شیاطین و طواغیتِ جهانی و مستکبرانِ هوادار نظامِ سلطه بخصوص آمریکای تروریست در نبرد تمام‌عیار اقتصادی و عرصه‌های دیگر در اوج اقتدار داخلی و تاثیرگذاری خود بر کشورهای جهان به سر می‌برد.
آری؛این انفجارِ ادامه‌دار و تاریخ‌ساز نور که با رهبری امام خمینی رحمت الله علیه و جانفشانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، واقعه کوچکی نیست که بدین سادگی‌ها گرد فراموشی روی آن بنشانند و خون سرخ شهیدانش را کمرنگ و بی‌اثر جلوه دهند.
سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تاکید بر لزوم اجرای دقیق تمام منویات مقام معظم رهبری در زمینه گام دوم انقلاب اسلامی، فرا رسیدن دهه فجر و طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد و تمام توان و ظرفیت خود را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های مختلف دهه فجر در امامزادگان و بقاع متبرکه و اماکن دیگر به کار می‌گیرد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار