• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته‌ی دفاع مقدس/دلیرترین مردان و زنان ایران در هنگامه‌ی آتش و خون حماسه‌ها آفریدند

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته‌ی دفاع مقدس/دلیرترین مردان و زنان ایران در هنگامه‌ی آتش و خون حماسه‌ها آفریدند

سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه‌ای هفته‌ی دفاع مقدس را با یادی از شهیدان و جانبازان و ایثارگران و همه‌ی جان‌برکفان آن فتح‌الفتوح عظیم گرامی داشت.

 چهارشنبه 3 مهر 1398   9  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:
روزهای خاک‌آلود جبهه، حال و هوای بوی باروت و چفیه، لحظه‌های ناب شب‌های عملیات، و لحظه‌لحظه‌ی آن فصل‌های سرخ، برای بازماندگان قافلة شهیدان خاطره‌ای نیست که در پیچ و تاب گذرگاه‌های زمان غبار فراموشی را بر پیشانی خود بپذیرد. اینک ماییم و خاطرات آن روزگاران که با نام بلندهمتانی رقم خورده است که به دور از وسوسه‌های دنیا و بی رغبت به جاذبه‌های زندگی در سایه ایمان خالص و عمل صالح جامه جهاد بر تن کردند و در صف مجاهدان فی سبیل الله قرار گرفتند و به حیاتی طیبه دست یافتند.
ضمن گرامیداشت سالگرد حماسه‌ی دفاع مقدس، یاد و نام و خاطره‌ی شهیدان و جانبازان و ایثارگران همه‌ی جان‌برکفان آن فتح‌الفتوح عظیم را گرامی می‌داریم، باشد که دفتر تاریخ خالی از این حقیقت نباشد که دلیرترین مردان و زنان این سرزمین در هنگامة آتش و خون چه رشادت‌هایی آفریدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار