• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام زمانبندی مسابقات سراسری قرآن  خواهران به برگزیدگان استان کردستان

اعلام زمانبندی مسابقات سراسری قرآن خواهران به برگزیدگان استان کردستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از اعلام برنامه زمانبندی اجرای مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و ابلاغ آن به شرکت‌کنندگان خبر داد.

 شنبه 30 شهریور 1398   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،حجت‌الاسلام محمد کاروند، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، اظهار کرد: مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم طی روز‌های ۶ لغایت ۱۹ مهر‌ماه به میزبانی شهر اصفهان و در سالن ابن‌سینای این شهر در بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.
وی افزود: در این راستا برنامه زمانبندی شده حضور برگزیدگان مرحله استانی به ادارات اوقاف سراسر کشور اعلام شده است که براساس این گزارش برگزیدگان استان کردستان از ۱۱ مهرماه سال جاری در استان اصفهان پذیرش شده و تا پایان مسابقات در استان اصفهان حضور خواهند یافت.
حجت‌الاسلام کاروند به زمان برگزاری رقابت‌های قرآنی برگزیدگان مرحله استانی، استان کردستان اشاره کرد و یادآور شد: صبا خاوریان‌مقدم، در رشته قرائت ترتیل در روز، ۱۴ مهرماه، حنانه علی‌محمدی در رشته قرائت تحقیق، بیان شاکری و طاهره نایبی‌موحد، در رشته حفظ کل هر سه در روز، ۱۹ مهرماه، اکرم قاسمی، در رشته حفظ ۱۰ جزء۱۴ مهرماه و سیدزهرا موسوی، در رشته حفظ ۲۰ جزء در ۱۶ مهرماه سال جاری در این دوره از مسابقات قرآنی با برگزیدگان دیگر استان‌های کشور به رقابت می‌پردازند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار