• امروز شنبه بیست و یکم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح نشاط معنوی اوقات فراغت پنج هزار و ۵۰۰ کردستانی را غنی کرد

طرح نشاط معنوی اوقات فراغت پنج هزار و ۵۰۰ کردستانی را غنی کرد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: تابستان امسال پنج هزار و ۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم استان از برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و اردویی در قالب طرح نشاط معنوی بهره مند شدند.

 پنج شنبه 21 شهریور 1398   87  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان ،حجت الاسلام محمد کاروند اظهار داشت: طرح نشاط معنوی هر سال با شروع فصل تابستان و در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی در اماکن مقدس بارگاه امامزادگان اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه این طرح امسال در هشت بقعه متبرکه شاخص استان اجرا شد، افزود: در مدت اجرای این طرح پنج هزار و۵۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم از برنامه های آن در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اردویی بهره مند شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان اضافه کرد: برنامه هایی که در قالب این طرح اجرا شد، شامل ۱۰ اردوی زیارتی داخل استان، ۲ اردوی مشهد مقدس، کلاس های حفظ قرآن، سبک زندگی اسلامی و همایش های نشاط و سرگرمی بود.
وی یادآور شد: در جوار هر کدام از این امامزاده ها، خیمه های معرفت با غرفه های پاسخگویی به شبهات دینی و مذهبی جوانان و نوجوانان، نقاشی کودکان با مضامین مذهبی و قران بخوان- جایزه بگیر نیز دایر شده و ۴۱ مبلغ بومی و اعزامی از دیگر شهرها نیز در این طرح مشارکت داشتند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار