• امروز چهارشنبه هفنم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سنندج شهر استعدادهای قرآنی است

سنندج شهر استعدادهای قرآنی است

حمید حسینی رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج در افتتاحیه مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات گفت:سنندج شهر استعدادهای قرآنی است و برگزاری مسابقات بهانه ای برای شکوفا شدن این استعدادهاست.

 چهارشنبه 22 خرداد 1398   79  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از صبح امروز در امامزاده پیر محمد(ع) شهرستان سنندج آغاز شده است،حمید حسینی رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج در افتتاحیه این دوره از مسابقات گفت:سنندج شهر استعدادهای قرآنی است و برگزاری مسابقات بهانه ای برای شکوفا شدن این استعدادهاست.
وی ادامه داد:مسابقات قرآن نباید فقط جنبه رقابتی داشته باشد بلکه باید زمینه ایی را برای افزایش تدبر و عمل به قرآن در متسابقین به وجود آورد زیرا کسی که در این مسابقات حائز مقام میشود به نحوی الگوی سایر قرآنیان خواهد بود.
حسینی خاطر نشان کرد: خوشبختانه کیفیت بالایی در مسابقات این شهرستان مشاهده میشود و این مهم مدیون اساتید و پیشکسوتانی است که با وقف علم خود به تربیت شاگردان برجسته ای پرداخته اند که هر یک از ایشان در استان و کشور دارای رزومه خوبی هستند و امید است همه فعالان قرآنی در زمینه توسعه رشته های قرآنی کوشا باشند.
حسینی یکی از مسائل قرآنی شهرستان را کمبود موقوفه قرآنی دانست و بیان داشت: هر یک از متسابقین این دوره از مسابقات باید مروج وقف قرآنی باشند زمینه را برای آشنایی مردم و خیرین با وقف در نیت های قرآنی فراهم سازند زیرا که اگر وقف با نیت قرآن در جامعه نهادینه شود بسیاری از مشکلات جامعه قرآنی حل و فصل خواهد شد.
لازم به ذکر است نفرات برتر این دوره از مسابقات به مرحله استانی راه پیدا خواهند کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار