• امروز دوشنبه یکم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف

تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان از تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

 سه شنبه 20 فروردین 1398   66  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از ایکنا، جمشید محمدی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: ثبت‌نام چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف از پنجم بهمن ماه سال گذشته آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه چهل و دومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف در ۱۵ رشته برگزار می‌شود، افزود: این دوره از رقابت‌های قرآنی در رشته‌های حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و قرائت تحقیق و ترتیل برگزار می‌شود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان بیان کرد: اذان، دعاخوانی، همسرایی، همخوانی، مقطع خوانی، گروه خوانی، آثار دو یا چند زبانه(عربی، فارسی، انگلیسی و..) و انشاد انفرادی تک خوانی محور از سایر رشته‌های این دوره مسابقات سراسری قرآن کریم است.
محمدی از تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه استان کردستان تا ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.
وی عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند به ادارات اوقاف و امور خیریه سراسر استان و یا به نشانی www.quranedu.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کردستان اعلام کرد: این دوره از مسابقات ویژه بزرگسالان بوده و علاقمندان حداقل سن ۱۸ سال به بالا می‌توانند ثبت‌نام کنند.
وی در پایان یادآور شد: تا کنون در این دوره از مسابقات قرآنی ۱۹۰ نفر از قرآن‌آموزان استان کرزدستان ثبت نام کرده‌اند که با تمدید مهلت ثبت‌نام این آما در حال افزایش است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار