• امروز دوشنبه یکم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ضرورت جهت‌دهی نیات موقوفات استان به سمت رونق تولید

ضرورت جهت‌دهی نیات موقوفات استان به سمت رونق تولید

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به حرکت همه جانبه اوقاف استان در راستای تحقق شعار سال، گفت: سنت حسنه وقف می‌تواند نوشداروی تحرک تولید در استان باشد.

 یک شنبه 4 فروردین 1398   66  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی  اظهار کرد: رونق تولید یک خط مشی تاثیرگذار و حیاتی از سوی رهبر معظم انقلاب برای خروج از وضعیت تحریم اقتصادی و حرکت در مسیر استقلال ایران اسلامی است.
وی خاطرنشان کرد: در این راستا وقف به عنوان یک عنصر حمایتی در تمام عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و .. می‌تواند کمک‌رسان تحقق  شعار سال باشد.
وی با اشاره به نیاز ضروری اوقاف استان به حمایت همه جانبه مردم و خیرین گفت: بیش از 90 درصد موقوفات استان کردستان با نیت مساجد است و در حال حاضر که نیاز اصلی استان و کل کشور تولید داخلی است خیرین باید با ایجاد وقف‌هایی با نیت حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ایجاد کارگاه‌های تولیدی زمینه را برای اشتغال‌زایی، رونق تولید و اقتصاد فراهم آورند.
نوروزی خاطر نشان کرد: مشاورین وقف در کل استان آماده مشورت‌دهی به خیرین استان هستند و این اداره کل با همراهی مردم، روحانیون و نخبگان استان تمام تلاش خود را برای جهت‌دهی نیت واقفین جدید در راستای تحقق شعار سال انجام خواهد داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان مردم شریف کردستان را مردمی متدین، پایبند به ارزش‌های نظام و خیر دانست و گفت: کردستانی‌ها در شرایط سخت وفاداری خود را به نظام نشان داده‌اند و  همچنین وجود خیرین و واقفان بزرگی دراستان نشان از اهتمام  کردهای غیور و شریف ایران به سنت حسنه وقف و همقدمی در ایجاد عدالت اجتماعی و کمک به نیازمندان دارد.
وی افزود: امید است با همراهی همیشگی این مردم عزیز در سال‌جاری زمینه لازم برای ایجاد وقف‌هایی در راستای شعار سال فراهم شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار