• امروز شنبه چهارم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت نام بیش از 7300 نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم

ثبت نام بیش از 7300 نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم

حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از ثبت نام بیش از 7300 نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم خبر داد

 دوشنبه 12 آذر 1397   80  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان،حجت السالام مصطفی نوروزی  مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از ثبت نام 7317نفر در طرح تربیت حافظان قرآن کریم خبر داد و گفت: طرح تربیت حافظان قرآن کریم یکی از برنامه های فاخر قرآنی سازمان اوقاف می باشد که تلاش دارد با تربیت حافظان قرآن کریم و تحقق منویات مقام معظم رهبری فضا را بریا ایجاد یک جامعه قرآنی مهیا سازد .
حجت‌الاسلام نوروزی با اشاره به کلامی از رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند «اگر با قرآن اُنس پیدا کنید، می‌بینید که دل و جان شما نورانی می‌شود. به برکت قرآن، بسیاری از ظلمات و ابهام‌ها از قلب و روح انسان زدوده می‌شود»، گفت: با اجرای طرح‌های قرآنی همچون طرح تربیت حافظان استان کردستان  امیدوار هستیم تا گامی هر چند کوچک در زمینه منویات مقام معظم رهبری برداشته باشیم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با بیان این مطلب که طرح تربیت حافظان در 172 کلاس درس و  با حضور 266 مربی قرآن در حال اجرا می باشد خاطر نشان کرد:این طرح در سه قالب حفظ سور منتخب ، حفظ حضوری و  حفظ مجازی با جامعه آماری 13400 نفر برگزار می شود و امید است تا پایان سال و با استقبال قرآن آموزان این سهمیه در استان تکمیل گردد.
لازم به ذکر است علاقه مندان جهت ثبت نام در این طرح قرآنی می توانند  به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان مراجعه نمایند 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار