• امروز شنبه چهارم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امانتداری باید وجه شاخص کارکنان اوقاف باشد

امانتداری باید وجه شاخص کارکنان اوقاف باشد

محمد عظیم ملک مدیر کل اقتصاد و دارایی استان کردستان اوقاف و امور خیریه کردستان را یک نهاد امانتدار و قابل اعتماد برای امردم دانست.

 چهارشنبه 7 آذر 1397   111  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان محمد عظیم ملک مدیر کل اقتصاد و دارایی استان کردستان در مراسم تجلیل، تودیع و معارفه مسئول ذیحساب اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت:امانتداری  باید شاخصه اصلی کارکنان اوقاف و امور خیریه کردستان باشد زیرا که ایشان امانتدار واقفین خیر اندیشی هستند که مال و دارایی خود را برای رشد و توسعه جامعه و تامین نسل های آینده وقف کرده اند .
وی با اشاره به وضعیت موقوفات استان گفت: تعداد موقوفات و رقبات استان نشان دهنده تعهد و معنویت مردم شریف استان به سنت حسنه وقف و اعتماد به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان دارد که جای خوشحالی و سر افرازی دارد.
وی ذیحساب را یکی از حساس ترین و مهمترین پست های سازمان دانست و گفت: ذیحسابان نیز امانتداران بودجه هستند و طبق  قانون باید در راستای کمک به اجرای اهداف هر نهاد اقدام نمایند.
وی تغیر ذیحسابان را یک روال حرفه ای در قانون دانست و گفت: خوشبختانه با توجه به تحقیقات انجام گرفته اوقاف و امور خیریه کردستان یک نهاد پاک بوده و اهتمام فراوانی به قانون و همکاری با ذیحساب دارد و این موضوع که در چند سال گذشته هیچ سند مردودی در این اداره کل وجود نداشته نشان از عملکرد مثبت این اداره کل می باشد.
 لازم به ذکر است در این مراسم از زحمات آزاد مرادیان مسئول ذیحساب سابق اوقاف و امور خیریه کردستان تجلیلی به عمل آمد و جناب آقای سید رضا شمس به عنوان ذیحساب اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان منصوب شدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار