• امروز سه شنبه یکم مرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قانون مداری اولویت اصلی اوقاف و امور خیریه کردستان است

قانون مداری اولویت اصلی اوقاف و امور خیریه کردستان است

مراسم تجلیل و معارفه ذیحساب اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان برگزار شد

 چهارشنبه 7 آذر 1397   154  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،مراسم تودیع،تجلیل و معرفه مسئولان اسبق و جدید ذیحساب اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با حضور محمد عظیم ملک مدیر کل امور اقتصادی و دارای و حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان برگزار شد .
حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آزاد مرادیان ذیحساب اسبق اوقاف کردستان گفت:قانون مداری اولویت اصلی اوقاف و امور خیریه کردستان است و با توجه به رسالت قانونی و شرعی اوقاف همه فعالیت ها با رعایت موازین قانونی انجام میگیرد.
وی خاطر نشان کرد: در سابقه چند ساله مدیریت بنده در استانهای ایلام،قزوین و کردستان تا به حال هیچ سند مردودی نداشته ام و این به خاطر این مطلب است که مبنای کار ما بحث قانونی است .
حجت الاسلام نوروزی تاکید داشت:مردم شریف و غیور کردستان همواره همیار و همکار اوقاف بوده و با حضور در وادی خیرین و واقفین زمینه را برای توسعه موقوفات استان و کمک به نیازمندان و فعالیت های مذهبی فراهم نموده اند.
وی در خصوص فعالیت ذیحساب در  نهادهای دولتی گفت: تعامل با ذیحسابان در راستای اجرای قوانین زمینه را برای رشد هر نهادی فراهم می سازد.
اوقاف و امور خیریه کردستان از پاک ترین نهادها است
آزاد مرادیان ذیحساب اسبق اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مدیر کل و معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اقاف و امور خیریه کردستان این اداره کل را یکی از پاک ترین نهاد ها دانست و گفت: در طول دو سال فعالیت در اوقاف و امور خیریه کردستان هیچگونه سند مردودی یا مرجوعی و یا مشکل مالی برای ما به وجود نیامد و این نشان از قانون مداری و پاکدستی کارکنان و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان است.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار