• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طاهره نائبی موحد رتبه عالی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را کسب کرد

طاهره نائبی موحد رتبه عالی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را کسب کرد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از کسب رتبه عالی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم توسط نماینده استان کردستان خبر داد.

 دوشنبه 23 مهر 1397   105  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اعلام این خبر گفت: برای اولین بار حافظ کل قرآن کریم خانم طاهره نائبی موحد موفق به کسب رتبه عالی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شد.
حجت الاسلام نوروزی خاطر نشان کرد: این در حالی است که مرتل قاری شرکت کننده در رشته ترتیل برادران آقای فواد مولودی این دوره از مسابقات نیز برای اولین بار رتبه ممتاز را برای استان کردستان به ارمغان آورده و مایه مباهات و افتخار مردم شریف و قرآن دوست کردستان را فراهم نموده است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان بیان داشت: برگزاری دوره های آموزشی و بهره مندی از قاریان برجسته استان در محافل قرآنی متعدد موجبات افزایش توانایی تکنیکی و تجربه متسابقین کردستانی را فراهم آورده و خوشبختانه شاهد درخشش این متسابقین برای اولین بار در مرحله کشوری معتبرترین مسابقات قرآنی کشور هستیم.
نوروزی با بیان این مطلب که کردستان فضای مناسبی برای اذعان داشت: خانم طاهره نائبی موحد نماینده استان کردستان در رشته حفظ کل قرآن کریم متولد سال 1367 و از سال 82 حافظ کل قرآن شده اند و امیدواریم کسب این رتبه های عالی و ممتاز توسط این حافظ و مرتل برجسته موجبات ترقی متسابقین قرآنی را فراهم آورد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار