• امروز پنج شنبه بیست و نهم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازرسی از اولویت های سازمان اوقاف است

بازرسی از اولویت های سازمان اوقاف است

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان بازرسی را از اولویت های سازمان اوقاف دانست

 چهارشنبه 11 مهر 1397   98  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان در جلسه بازرسی از اجرای برنامه های شهرستان بیجار گفت:بازرسی از اولویت های اوقاف است و در سازمان اوقاف اهتمام زیادی در زمینه بازرسی از اجرای برنامه های الوجود دارد و سالانه چندین دوره بازرسی موردی و کلی از برنامه ها انجام میپذیرد.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات بازرسی خاطر نشان کرد: در این جلسات نکات قوت ،خلاقیت ها و مشکلات اجرای برنامه ها مشخص خواهد شد و مبنای برنامه ریزی های آتی همین بازرسی ها است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به اهمیت کار در اوقاف و امور خیریه گفت:قداست سازمان اوقاف و ماموریت های محوله اداره کل و ادارات شهرستانها بر کسی پوشیده نیست و این مایه افتخار ماست که در سازمانی خدمت میکنیم که امانتدار واقفین و خیرین است و خدمتگزارقرآن و بقاع متبرکه امام زادگان بزرگواری است که تک تک ایشان مورد احترام مردم شریف استان هستند .

نوروزی پر کاری و تلاش در اوقاف را تنها رمز موفقیت درکار دانست و گفت:هر کس در هر پست و جایگاهی باید در راستای ارتقا‌ء سطح اعتماد عمومی نسبت به سازمان اوقاف و امور خیریه تلاش کند و تنها رمز موفقیت پرکاری و تلاش است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار