• امروز چهارشنبه هفنم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آئین تودیع و معارفه رئیس اوقاف و امور خیریه مریوان برگزار شد

آئین تودیع و معارفه رئیس اوقاف و امور خیریه مریوان برگزار شد

آئین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان و هیئت همراه وی و سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان برگزار شد.

 یک شنبه 8 مهر 1397   279  0      

به گزارش خبرگزاری کردپرس از مریوان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در این مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و قدیم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان گفت : شناسایی موقوفات، دفاع از حقوق موقوفات و همکاری با سایر نهادها و ارگان های ذیربط از اولویات اوقاف کردستان است.
حجت الاسلام مصطفی نوروزی اظهار کرد : موقوفات امانتی است از سوی خیرینی که اموال و داشته های خویش را در راه جلب رضایت خداوند متعال و در راستای رفع نیاز جامعه بخشیده اند لذا مسئولان باید در حفظ این امانت کوشا باشند.
وی به برخی از وظایف رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان اشاره کرده و افزود : برنامه ریزی و نظارت بر امر عقد قرارداد و تفاهم ها و ارائه مشاوره حقوقی از جمله وظایفی است که نقش اساسی در افزایش میزان بهره وری از موقوفات دارد.
در آئین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف شهرستان مریوان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد و در این مراسم از زحمات 9 سال و 31 روزه سیروان محقق تقدیر به عمل امد.
در این آئین ضمن تقدیر از سیروان محقق از سوی حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، فردین علیزاده که پیشتر رئیس اداره حقوقی ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان بود به عنوان رئیس جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار