• امروز پنج شنبه بیست و نهم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسئولان و مردم در حفظ و گسترش سنت وقف در کردستان تلاش کنند

مسئولان و مردم در حفظ و گسترش سنت وقف در کردستان تلاش کنند

در آئین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان مطرح شد که مسئولان و مردم در حفظ و گسترش سنت وقف در کردستان تلاش کنند.

 یک شنبه 8 مهر 1397   189  0      

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مریوان ، آئین تودیع و معارفهرئیس ادارهاوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان پیش از ظهر امروز با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استانکردستان و سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان در این مراسم اظهار داشت: شناسایی موقوفات، دفاع از حقوق موقوفات و همکاری با سایر نهادها و ارگان های ذیربط از اولویت های اوقاف کردستان است.
حجت الاسلام مصطفی نوروزی با بیان اینکه یکی از راه های استمرار نیکوکاری و کمک به هم نوع، سنت حسنه «وقف» است و مادامیکه آن موقوفه یا موقوفات باقی باشد، نام صاحب وقف نیز جاودانه است، افزود: خیرین اموال و داشته های خود را در راه جلب رضایت خداوند متعال و در راستای رفع نیاز جامعه بخشیده اند، بنابراین باید مسئولان و مردم در حفظ و گسترش سنت وقف کوشا باشند.
وی گفت: برنامه ریزی و نظارت بر امر عقد قرارداد و تفاهم ها و ارائه مشاوره حقوقی از جمله وظایفی است که نقش اساسی در افزایش میزانبهره وری از موقوفات دارد و باید رئیس جدید اوقاف مریوان به آن توجه کند.
براساس این گزارش؛ در این مراسم از زحمات 9 سال و 31 روزه سیروان محقق رئیس سابق اوقاف مریوان قدردانی و "فردین علیزاده" به عنوان رئیس جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار