• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام اسامی راه‌یافتگان مرحله کشوری بخش معارفی مسابقات سراسری قرآن

اعلام اسامی راه‌یافتگان مرحله کشوری بخش معارفی مسابقات سراسری قرآن

اسامی راه‌یافتگان به مرحله کشوری بخش معارفی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اعلام شد که براساس آن ۱۷۹ شرکت‌کننده از سراسر کشور موفق به عبور از مرحله استانی شدند.

 شنبه 20 مرداد 1397   45  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ اسامی نفرات راه‌یافته به مرحله نهایی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در بخش معارفی منتشر شده است که براساس آن ۱۷۹ برگزیده مرحله استانی به رقابت‌های کشوری راه خواهند یافت.
بر همین اساس، تعداد این افراد در رشته تفسیر بانوان ۴۰ و در همین رشته در بخش آقایان ۳۸ نفر موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری شده‌اند. در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم و در بخش بانوان، تعداد افراد راه‌یافته به مرحله کشوری ۲۹ نفر و در بخش آقایان همین رشته ۲۴ نفر اعلام شده است.
در رشته حفظ و معارف حدیث در بخش بانوان ۲۶ نفر و در بخش آقایان نیز ۲۲ نفر موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری این مسابقات شده‌اند.
در این نوع از سهمیه‌بندی، افرادی که در سراسر کشور بیشترین امتیاز را دریافت کرده باشند به مرحله بالاتر می‌روند و احتمال دارد از یک استان چندین نفر و از استان دیگر هیچ فردی موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری نشود. این برای اولین بار است که چنین روشی در مسابقات اعمال می‌شود.
مرحله استانی بخش معارفی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم روز ۲۱ تیرماه با حضور ۶۵۰۰ شرکت‌کننده به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد. در مرحله شهرستانی این مسابقات که اردیبهشت ماه برگزار شد نیز ۳۰ هزار شرکت‌کننده حضور داشتند.
متقاضیان برای مشاهده اسامی برگزیدگان می‌توانند به سامانه اینترنتی مسابقات قرآن جمهوری اسلامی ایران به نشانیquraniran.ir  مراجعه کنند.    
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار