• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

خبرنگار روشن کننده چراغ آگاهی در جامعه است

خبرنگار روشن کننده چراغ آگاهی در جامعه است

یادداشت مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان به مناسبت روز خبرنگار

 چهارشنبه 17 مرداد 1397   81  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان به مناسبت روز خبرنگار یادداشتی را  به قلم حریر درآورده که  به شرح ذیل می باشد.
بسمه تعالی
اقتضای جان چو ای دل آگهی است          هرکه آگه تر بود جانش قوی است
 عصر امروز را عصر ارتباطات می نامند دنیایی که در آن  مرزی برای انتقال اطلاعات وجود ندارد و اخبار در کمترین زمان ممکن با بیشترین گسترده گی  اطلاع رسانی می شوند در این اوضاع پیشرفت تکنولژی و رسانه های مجازی با پدیده های تاسف بار ضد اسلامی و ضد ایرانی در جهان مواجه هستیم جایی که نظام استکبار جهانی تلاش دارد با بهره برداری از تکنیک های رسانه ای دید جهان را نسبت به ایران و اسلام حقیقی به سمت خلاف واقع برده و جهره ای زشت از زیبا ترین دین خداوند منعکس نماید.
به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) :خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. در این اوضاع خبرنگاران متعهد،مستقل،عدالت طلب و اخلاق مدار میتوانند بهترین سرباز برای جلوگیری از این تبلیغات وسیع دشمن بر علیه نظام باشند،خبرنگاری روشن کننده چراغ آگاهی در جامعه است و این مهم با شهادت شهید صارمی نمود تازه ای با عنوان روز خبرنگار پیدا کرد. خبرنگاری که جان خود را وقف اطلاع رسانی و خدمت خالصانه به این عرصه نمود.
 اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار برای تمامی فعالان  عرصه تکامل جویی و توسعه تبریک عرض نموده امیدوارم سختی کار این عزیزان نه تنها مانعی برای رشد و تعالی ایشان نشود بلکه تبدیل به آرمانی سترگ برای ایجاد تعهد به جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شود.
مصطفی نوروزی 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار