• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تور رسانه ای موقوفه حاج شیخ محمد شهرستان سنندج برگزار شد

تور رسانه ای موقوفه حاج شیخ محمد شهرستان سنندج برگزار شد

به مناسبت روز خبرنگار تور رسانه ای موقوفه مسجدحاج شیخ محمد سنندج برگزار شد

 دوشنبه 15 مرداد 1397   78  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان، حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان از برگزاری تور رسانه ای موقوفه مسجد حاج شیخ محمد سنندج خبر داد و گفت: به مناسبت روز خبرنگار و در راستای افزایش اعتماد عمومی نسب به وقف و عملکرد اوقاف تور رسانه ای موقوفه مسجد حاج شیخ محمد سنندج با حضور خبرنگاران خبرگزاری ها،سایت های خبری،نشریات و عکاسان خبری استان برگزار شد.
مدیر کل اوقاف استان با اشاره به اطلاع رسانی و شفاف سازی در خصوص عملکرد اوقاف گفت: اطلاع رسانی و اعتماد سازی یکی از اولویت های سازمان اوقاف است و این سازمان با تدوین برنامه های متنوع حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی تلاش دارد وجه سازمان را در بین گروههای مرجع و مردم بهبود ببخشد و زمینه را برای تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف فراهم آورد.
 نوروزی خاطر نشان کرد: خبرنگاران روشنگران خستگی ناپذیری هستند که عمر و دانش خود را در راه آگاهی بخشی و توسعه کشور وقف کرده اند و هر جامعه ای که رسانه فعال، معتقد و متدین داشته باشد یقیناً  درجات ترقی و توسعه را با سرعت طی خواهد کرد.
لازم به ذکر است مسجد حاج شیخ محمد یکی از بزرگترین موقوفات شهرستان سنندج میباشد و  این تور رسانه ای با حضور 20 خبرنگار و عکاس خبری در سنندج برگزار شد 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار