• امروز جمعه بیست و پنجم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اخذ 300 جلد سند مالکیت رقبات موقوفه اعزا الملک در مریوان

اخذ 300 جلد سند مالکیت رقبات موقوفه اعزا الملک در مریوان

حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از اخذ 300 جلد سند مالکیت موقوفه اعزاز الملک در شهرستان مریوان خبر داد.

 پنج شنبه 7 تیر 1397   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان،حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت:  با همکاری  اداره کل ثبت اسناد و املاک و تلاش شبانه روزی رئیس و کارشناسان حقوقی ثبتی شهرستان مریوان و ستاد استان و در راستای اجرای تفاهم نامه سازمان اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی   تعداد 300 جلد سند مالکیت رقبات موقوفه محمد صادق وزیری معروف به اعزاز الملک با تولیت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مریوان اخذ شد.
وی ادامه داد: این اسناد مربوط به دو روستای گلیه و بیدره در بخش 11 کلاترزان تحت پلاک های 41 و 42 اصلی از توابع شهرستان مریوان می باشد.
.   نوروزی  با اشاره به اهمیت تثبیت مالکیت موقوفات استان بیان داشت: اخذ اسنادمالکیت موقوفات و رقبات یکی از اولویت های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان می باشد 
وی خاطر نشان کرد:  موقوفه محمد صادق وزیری  بیش از 100 سال قدمت دارد و نیت آن خیرات مطلقه و هزینه های ضروری مسجد میرزا رضا وزیر می باشد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار