• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وقف دو برگه سهام توسط بانوی خیراندیش صغری کهوند در ماه مبارک رمضان

وقف دو برگه سهام توسط بانوی خیراندیش صغری کهوند در ماه مبارک رمضان

خانم صغری کهوند دو برگه سهام به ارزش پنجاه میلیون ریال را وقف کمک به ایتام نمود

 یک شنبه 27 خرداد 1397   46  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان؛ حجت الاسلام مهدی مرادی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار از ثبت یک فقره وقف جدید خبر داد و گفت: بانو صغری کهوند ، واقف خیراندیش بیجاری در ماه مبارک رمضان تعداد 49379  ورقه سهام شرکت ارتباطات سیار و تعداد 2754 ورقه سهام شرکت بانک ملت را با نیت کمک به ایتام به ارزش پنجاه میلیون ریال وقف کرد.
حجت الاسلام مرادی ضمن اشاره به صحیح نبودن وقف پول نقد تشریح کرد افراد خیر با وجوه اندک در صورت تمایل به واقف شدن می توانند با خرید سهام از شرکت های معتبر ، نسبت به وقف آن اقدام نمایند.
مرادی اظهار کرد: این دومین وقف در سالجاری بود که تحقق یافت و این صدقه جاریه  از سنت ماندگاری است که از گذشتگان برای ما به یادگار مانده و حفظ و احیای آن و تشویق مردم برای وقف طبق نیازهای روز جامعه وظیفه همگانی و به ویژه مبلغان است که باید در این راستا با اهتمام و تلاش ارزنده ای گام برداشته شود.
وی در ادامه به نیازهای وقف جدید شهرستان بیجار در حوزه های مختلف به ویژه حوزه فرهنگی و قرآنی اشاره نمود و گفت چه زیباست که مردم بخشی از اموال خود را در راه قرآن کریم وقف کنند که سبب ترویج انس با این کلام الهی وگسترش معارف والای قرآن کریم در سطح جامعه خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار