• امروز جمعه بیست و هفنم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

طرح ساماندهی و ارتقای داوری مسابقات قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه کردستان اجرا می شود

طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه کردستان اجرا می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان از اجرای طرح نشاط معنوی همزمان با تیرماه سال جاری در بقاع متبرکه استان خبر داد.

 چهارشنبه 23 خرداد 1397   44  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان به نقل از شبستان ،حجت الاسلام مصطفی نوروزی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج گفت: طرح نشاط معنوی از اول تیر سال جاری  هم ثبت نام وحضور در کلاس هادر چهار شهرستان استان آغاز می شود .
وی افزود: هم چنین علاقه مندان به شرکت در کلاس های طرح نشاط معنوی تا 26مرداد سال جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
این مقام مسئول اظهار داشت : این طرح نشاط معنوی در۱۰بقاع متبرکه استان و در شهرستانهای سنندج،بیجار قروه، سقز امسال اجرا خواهد شد.
وی در ادامه افزود: نشاط معنوی در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و همچنین تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی هر سال همزمان با شروع فصل تابستان در سطح استان اجرا می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان با اشاره به برنامه های طرح نشاط معنوی اذعان کرد: کلاس های قرآنی مذهبی، تفریحی و جذابی در جوار بقاع متبرکه برای جوانان و نوجوانان در این ایام تعطیلات تابستان برگزار می شود.
وی همچنین برپایی خیمه های معرفت را از دیگر برنامه های جنبی این طرح ذکر کرد وافزود: در این خیمه ها مربیان و روحانیون به رفع شبهات و پاسخگویی به سوالات دینی و مذهبی جوانان و نوجوانان  می پردازند.
حجت الاسلام نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: انشاالله جوانان نهایت استفاده را از کلاسهای طرح نشاط معنوی ببرند و بیشتر از سال گذشته در این طرح معنوی  ثبت نام کنند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار